Ledová princezna

Ledová princezna - 10. kapitola

19. ledna 2016 v 0:55 | Ariven
Po měsící tu máme konečně další kapitolu. Tentokrát už dvojciferné číslo! Na tuhle kapitolu jsem se hodně těšila a jsem docela zvědavá, co mi na to řeknete. (Teda, to jsem vždycky, ale tentokrát víc.) V minulé kapitole jsem malinko něco naznačovala, ale stejně... myslím, že tohle je skoro stejně nečekané, jako španělská inkvizice.
No, tak si užijte čtení a jak říkám, jsem zvadavá na vaše názory!


Ledová princezna - 9. kapitola

15. prosince 2015 v 20:57 | Ariven
A je to zase tady... Další kapitola Ledové princezny! Jestli si ještě vzpomínáte, minule jsme to zakončili pořádným cliffhangerem. Po téměř dvou měsících se konečně dozvíme, jak celá ta záležitost s jezerem dopadla. A co myslíte, dopřeju postavám chvilí klidu nebo půjdou rovnou z deště pod okap?
Snad jste na příběh po takové době nezapomněli a přeji příjemné počtení :)

PS. Sice už jsem ho zmiňovala v minulém článku, ale hej, playlist!


Ledová princezna - 8. kapitola

20. října 2015 v 13:13 | Ariven
Tak tu máme další kapitolu... Že jsem to minule zakončila cliffhangerem? Ha, to bylo nic proti tomuhle!
Omlouvám se, že teď moc nepřidávám, bojovala jsem s takovým menší psacím blokem, ale už je to snad dobré, takže na další kapitole už pracuje beta a 10. je aktivně rozepsaná. Mimochodem, těším se, co mi na ni řeknete :D Ale nevyhodím vám to sem hned, protože jak už jsem říkala, v listopadu se budu věnovat NaNoWriMo, tak ať ten blog není celý měsíc prázdný.
Ale teď... Užijte si kapitolu :)


Ledová princezna - 7. kapitola

3. října 2015 v 19:16 | Ariven
Okay... Tak nějak jsem si cestou od babičky řekla, bych mohla přidat další kapitolu. Vlastně jsem to mohla udělat už dřív. Ale je lepší, že jsem to neudělala, protože pak mám v zádobě už jenom jednu kapitolu a pak by zase bylo ticho.
To je hrozné, jak poslední dobou nepíšu. A přitom bych psát měla, protože v listopadu na LP nejspíš ani nesáhnu, protože NaNoWriMo.
Prozradím vám, že tato kapitola končí cliffhangerem. Ale "rychle další" nechcete, protože příště to bude ještě horší...


Ledová princezna - 6. kapitola

19. září 2015 v 17:26 | Ariven
Ha, tak tohle jste určite nečekali! Ale je to tak, po více jak měsíci je tu konečně 6. kapitola. Co k tomu říct... Omlouvám se za tak dlouhou přestávku, ale tohle jsem nemohla betě poslat dřív, než jsem dopsala 7. a 8. kapitolu, protože jsem až do poslední chvíle nevěděla, co bude v jedné kapitole a co už v další... Ehm, a pak, když už jsem skoro odesílala, něco mě popadlo a já asi tak polovinu téhle kapitoly úplně přepsala. Jsem si jistá, že k lepšímu.
Doufám, že jste po takové době nezapomněli a snad tu stále je někdo, kdo si pokračování Ledové princezny rád přečte...


Ledová princezna - 5. kapitola

31. července 2015 v 14:45 | Ariven
Možná si říkáte, že teď byla mezi kapitolami nějaká delší odmlka... Ale bude hůř! Bude hůř, protože jsem žila v přesvědčení, že toho mám v zásobě ještě spoustu, ale ono ne. Faktem je, že teď bude následovat přestávka ještě o něco větší, protože tohle je zatím poslední kapitola, která prošla betareadingem. Ještě mám tak tři kapitoly téměř připravené k odeslání betě, ale nejdřív si je chci ještě jednou sama projít, protože jsem na nich pracovala v poměrně nepohodlných podmínkách (různě prapodivně skrčená na spodní palandě u Nakarrial v karavanu) a nejsem si jistá, zda se to na nich nějak neodrazilo. Otázka zní; kdy to udělám? Mám teď celkem dost práce, takže... Ne, dobře, odněkud jsem vyhrábla Heroes V a vrhla se na kampaň, protože yolo. Kdysi jsem to nějak nedohrála a teď jsem si na to nějak vzpomněla a... Ale jde mi to docela rychle, takže to je jen dočasný problém. Ale mám v zásobě ještě Heroes VI a Dragon Age!
No, ale tohle už nejspíš nikoho nezajímá... Nicméně, pokud jste dočetli až sem, nejspíš vás zajímá pokračování příběhu a tak už držím klávesnici, ať se můžete pustit do čtení...


Ledová princezna - 4. kapitola

22. července 2015 v 21:42 | Ariven
Tak tu máme 4. kapitolu... Tentokrát o něco kratší, ale vynahradím vám to příště. Vlastně jsem uvažovala, že k tomuhle strčím ještě kousek 5. kapitoly, ale pak jsem si řekla, že by to vypadalo blbě, takže tak.
Jinak doufám, že si užíváte prázdniny a snad vás Ledová princezna v těhle horkých dnech trochu ochladí :)


Ledová princezna - 3. kapitola

19. července 2015 v 18:37 | Ariven
Tož jsem se vrátila domů a přináším vám 3. kapitolu! Mám ohledně ní takové smíšené pocity... Na jednu stranu se mi líbí, ale stejně mi připadá tak nějak... divná. Ale možná mi jenom hrabe. Posouzení nechám na vás...
Tak si užijte čtení :)


Ledová princezna - 2. kapitola

15. července 2015 v 14:25 | Ariven
A je tu další kapitola! Přednastavená, protože jsem na Lipně a nejspíš tady není moc dobré přípojení k internetu. Vrátím se v neděli a ten den nebo v pondělí přidám kapitolu 3. Klidně bych ji taky přednastavila, ale zásoby už hotových kapitol se tenčí a já bych se nerada dostala do (pro mě typického) stavu zveřeňování rychlostí kapitola/měsíc nebo i horší.
Doufám, že se vám kapitola bude líbit, a tak už vás nebudu déle zdržovat...

Ledová princezna - 1. kapitola

10. července 2015 v 13:32 | Ariven
Tak tedy... 1. kapitola! Původně to byla nejdelší kapitola z celého příběhu, ale vzhledem k tomu, že vím, že spoustě lidí se nechce číst na internetu tak dlouhé věci, rozsekla jsem ji na dvě.
Je to takové dosti ukecané a možná se tam projevuje takový můj psací nešvar a sice vyhození příliš velkého množství postav najednou, ale zas tak hrozné to není...
Tak se pohodlně usaďte a pusťte se do čtení...

 
 

Reklama