Duben 2016

A zase ta Ariven!

1. dubna 2016 v 23:41 | Ariven |  Ze života

"Ale ne, to přece není možné!"
"Opravdu!"
"Vážně chceš říct, že..."
"Ano, tak, jako nakonec vždycky."
"Ona se opravdu vrátila?!"

Ano. Ariven je zase tady.
Plánovala jsem udělat velké drama a celé to hodit na můj pobyt v nemocnici, ale upřímně, tak výmluva pokrývá tak týden. Všichni jste se teď určitě vyděsili a ptáte se: "Zakopla o vlastní nohu a zlomila si 34 kostí?" "Zkolabovala ze svého vadného denního režimu?" "Dostala infarkt, když si ti dva chlapci v té fanfikci po 20 kapitolách konečně vyznali lásku?"
Ne, skutečnost je mnohem prostší. Bylo nebylo, nějak se mi v krku objevila cysta. Žádné drama, ale že prý by se to mělo vyndat. Jakože operace a tak říkám jakože ne a furt to odkládám. Odkládala jsem to tak dlouho, až se mi to zanítilo, což šíleně bolelo a byla bych skoro ochotná nechat se operovat zfetovaná na nemocniční chodbě bylo poněkud nepříjemně a tak jsem teda na tu operaci šla. Nebylo to nic strašného a teď mám celkem drsnou jizvu. Asi o tom někdy napíšu podrobnější článek.
Zbytek mé absence žádný důvod nemá, však to znáte. Já a to moje mizení. Ale vždycky se vrátím. Po měsíci nebo po půl roce, vrátím se.

Zase jsem měla nějaké nepsací období, zase na tom jdu pomalu pracovat. Poslední dobou se mi tohle stává nějak často. Chtělo by to s tím začít něco dělat. Asi si udělám NaNoWriYe (celoroční NaNoWriMo) nebo tak něco.

Mimochodem, pořídila jsem si půllitrový hrnek. Výrazně mi to zlepšilo život.

Ariven