Ano, žiju

10. prosince 2015 v 17:55 | Ariven |  Ze života

Nadpis říká vše.
Zas jsem tu dlouho nebyla, co? Hlavně se netvařte překvapeně, všichni víme, že to není poprvé a jediná, kdo naivně doufá, že naposled, jsem snad já.
Ale pro teď jsem zpět!


A mám narozeniny, což jste mohli zjistit už z tohoto úžasného blahopřání od mé úžasné slečny. A nový vzhled, Magical Tavern, který nahradil klidného zeleného Sweet Mesengera, je takovým dárek ode mě pro mě.
Z minulých článků víte, že jsem se účastnila NaNoWriMo. 13 418 slov, co k tomu říct. Lepší, než minulý rok, ale tak nějak jsem od sebe čekala víc. Poslední listopadový týden jsem nenapsala vůbec nic, protože mi prostě nebylo psychicky dobře, nechtělo se mi psát a vlastně se mi nechtělo vůbec nic. Pamatuju si, že jsem jedno odpoledne strávila tím, že jsem smála sama sobě. Ne v tom dobrém slova smyslu.
Ale už je to dobré.
Brzy by se měla objevit další kapitola Ledové princezny a taky taky povídka, se kterou jsem soutěžila - a vyhrála - u Avannei. A když už jsme u Ledové princezny... Kdysi dávno jsem řekla, že vytvořím playlist. Stalo se.

Co bych ještě řekla... Omlouvám se, že jsem se nějakou dobu neukázala na vašich blozích a brzy (dobře, možná ne přímo brzy, ale v dohledné době) mě čekejte :)

Je to nějaké krátké, ale lepší, než spousta nic neříkající vaty, ne?

Mějte se všichni dobře,

Ariven
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Avannea Avannea | Web | 11. prosince 2015 v 18:29 | Reagovat

Ahoj, tak tedy všechno nejlepší, dobré známky, ne, počkat, dobrá je za tři, to raději ne, tak tedy výborné známky :-D a hlavně spoustu nápadů na příběhy. Jj, na další díl Ledové princezny se moc těším. A co se týče té výhry, ještě jsi si "nevyzvedla" odměnu ;) Musíme se potom domluvit na té povídce na přání, tak mi napiš až budeš mít něco vymyšlené a bude se ti chtít :D Avann

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.